Компанія «PHARMAGATE», створена в грудні 2011 р, представляє собою колектив однодумців і професіоналів. Завдяки високому рівню сервісу та індивідуальному підбору пакету послуг для кожного клієнта, ми допомагаємо компаніям розвивати бізнес надаючи послуги, які дозволяють їм управляти кожною стадією процесу від розробки до виведення продукції на цікаву для них територію, включаючи розробку регуляторної та клінічної стратегії, підготовку, управління процесом реєстрації, схвалення для медичного застосування, оцінку відповідності, сертифікації, виведення продукції на ринок та її підтримка.

Висококваліфіковані фахівці «PHARMAGATE» мають необхідний досвід і достатньо знань для проведення аналізу ринку в аспекті регуляторного та законодавчого середовища на тій території, що цікавить клієнта . Крім цього, ми надаємо послуги з організації реєстрації лікарських засобів, дієтичних добавок, медичних виробів та обладнання тощо., реалізації вимог регуляторних органів щодо системи фармаконагляду та моніторингу якості.

Система управління якістю стосовно послуг нашої компанії відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015, що служить додатковим гарантом якості роботи компанії для наших клієнтів.